Sobotní biatlonový program: stíhací závody mužů a žen

Dnes pokračuje v Oslo na Holmenkollenu závěrečné kolo SP v biatlonu. Na programu je stíhací závod žen a stíhací závod mužů. Přinášíme startovní časy a startovní listiny.

Dnes pokračuje v Oslo na Holmenkollenu závěrečné kolo SP v biatlonu. Na programu je stíhací závod žen a stíhací závod mužů. Přinášíme startovní časy a startovní listiny.

Z našich reprezentantů se nominovaly tři ženy a tři muži. Biatlonistky vyrazí se ztrátami a v pořadí ze čtvrtečního sprintu. Nejlepší startovní pozici bude mít desátá Tereza Voborníková, z 20. místa vyběhne Lucie Charvátová a s číslem 44 Tereza Vinklárková.

Také v mužích bude mít náš nejlepší biatlonista Michal Krčmář startovní číslo 10. Mikuláš Karlík si ve sprintu do stíhacího závodu zajistil také dobrou výchozí pozici z 16. místa. S číslem 45 se bude snažit vylepšit svůj výsledek Vítězslav Hornig.

Kompletní startovní listiny najdete ZDE.

Zatímco o držitelích velkých křišťálových glóbů se rozhodlo již ve sprintech. Dnes se bude bojovat o malé glóby v hodnocení disciplíny. Mezi ženami vede Suvi Minkkinen, ale její náskok je jen 20 bodů na druhou Lou Jeanmonnot. Podobný rozdíl je také v mužské kategorii, kdy vedoucí Eric Perrot má o pouhých 23 bodů více, než druhý Sebastian Samuelsson.

Startovní časy

Ženy vystartují ve 13:45

Start mužů je naplánován na 16:15

Oba závody můžete sledovat na ČT Sport od 13:45 a od 16:15.

Čtěte také: Český biatlonista uzavírá kariéru po 10 letech ve Světovém poháru

PROGRAM

Čtvrtek 19. března

Pátek 20. března

Sobota 21. března

Neděle 22. března

Tým českých reprezentantů pro SP v Oslu

Muži: Vítězslav Hornig, Mikuláš Karlík, Michal Krčmář, Tomáš Mikyska
Ženy: Lucie Charvátová, Jessica Jislová, Tereza Vinklárková, Tereza Voborníková

Členství na bezky.net

Členství na bezky.net umožňuje, abyste se stali součástí přední světové lyžařské komunity s exkluzivními výhodami. A také navíc s neomezeným přístupem k článkům na bezky.net a ostatních sesterských webech langd.se, langrenn.com, maastohiihto.com, proxcskiing.com, SC Play a SC MyPages.

  • Exkluzivní nabídky a výhody
  • Přístup k veškerému obsahu
  • SC Play – živé vysílání
  • SC MyPages – Všechny výsledky Ski Classics na jednom místě

STAŇTE SE ČLENEM ZDE

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

NEJČTĚNĚJŠÍ

  • 1

    Změna po životní sezoně. Biatlonistka Tereza Vinklárková chce zkusit jiný sport

    by Adéla Ročárková
    11.03.2026
  • 1

    Potvrzuje zvěsti: Nyní prolomil mlčení ohledně odchodu z Norska

    by Ingeborg Scheve
    22.03.2026
  • 1

    Zvažuje konec kariéry: „Olympiáda byla obrovským zklamáním.“

    by Ingeborg Scheve
    09.04.2026
  • 1

    Olympijský medailista v biatlonu přechází na silniční cyklistiku

    by Adéla Ročárková
    30.03.2026
  • 1

    Čekají dítě uprostřed boje s rakovinou

    by langrenn.com
    19.03.2026

DALŠÍ ČLÁNKY

  • Biatlonista si připsal další úspěchy v obou sportech během 24 hodin

    Supertalent vyhrál závod Janteloppet, který nese jméno Pettera Northuga, s velkým náskokem a připsal si druhé místo na stupních vítězů ve dvou disciplínách během méně než 24 hodin.
    autor langrenn.com
    12.04.2026
  • Trnitá cesta za olympijským zlatem: Sváděla tichý boj, o kterém nikomu neřekla.

    autor Ingeborg Scheve
    11.04.2026
  • Nutrigenetika – když geny určují, co bychom měli jíst

    autor Libor Vítek
    11.04.2026
  • Nejtěžší sezona českého biatlonisty a střihání jako únik: „Olympiádu jsem si odstřelil.“

    autor Adéla Ročárková
    10.04.2026
  • Lyžařka Guro Jordheim mezi oběťmi laviny v Hemsedalu

    autor ProXCskiing.com
    10.04.2026