Aktuálně: První náznaky vracející se zimy
Působivá úvodní fotka je opravdu od nás z Česka. Tak krásný zimní východ slunce byl včera na Lysé hoře v Beskydech. Dnes ráno tam leželo krásných 37 cm sněhu a teplota se celý den pohybovala pod nulou. Zatímco hřebeny českých hor pokryl pouze poprašek, na Pradědu spadlo 10 cm, na Pustevnách okolo 20 cm.
Všichni s netrpělivostí sledujeme předpověď počasí a pokaždé doufáme, že se tam už konečně objeví mráz a sníh. Snad se dočkáme po víkendu. Už v sobotu by mělo nad 1 000 m nad mořem sněžit a v dalších dnech budou teploty postupně klesat. Doufejme, že se dorazí také pořádné chumelenice.
Těm, kteří ještě nepřešli zpět na kolečkové lyže, nezbývá než využít areály s umělým sněhem. Ty zatím nepřízni počasí odolávají.











